Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Co zamierzasz wiercić? Do betonu akumulatorówka się nie udaje. Przy pojemności 1,3-1,5Ah udar bardzo szybko wyczerpie baterię. Do cegły jest lepszy, ale pamiętaj, że to narzędzie akumulatorowe. Nie lepiej za jakiś czas kupić normalną wiertarkę udarową za 100-200 PLN?