Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

No właśnie dobre jakościowo ogniwa. Jak już pisałem, zależy mi na udarze, a w cenie do 700 zł ma go tylko AEG BSB14C. Posiada ona też akumulatory li-lon owiane legendą szybkiej śmierci, a nowe to koszt 350 - 500 zł. Coś innego w tej cenie posiadającego udar? Nie boję się marki AEG, ale nie będę chciał wydawać w późniejszym czasie taką kasę na aku.