Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Ty "bez nicku" ty już wiesz w jakiś lubią padać akumulatory a w jakich nie;) - sam to wymyśliłeś? A co do wyboru baterii na NiCd - to w zasadzie tylko AEG oferuje kompatybilność akumulatorów od lat, nie chcesz Li-ion nie ma problemu, kupujesz tańszy NiCd i pasuje! Panie fleksie - pierwsze słyszę o biciach na futerku AEG, owszem można im zarzucić że są głośne, że uchwyty plastikowe w walizkach są kiepskie, albo że przełacznik obrotów jest twardy. Ale futerko? W życiu nie...