Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

@Michal: Zadzwoń do dilera w swojej okolicy, sprawdź, może jest dostępna. Albo wyszukaj na allegro autoryzowanego sprzedawcę i zapytaj, czy ma w ofercie też nową wersję. Na stronie Metabo ten nowy model jest nawet w gazetce (http://cdn.metabo.com/fa/metabo/_countries/pl/pdf/Aktionen/Akumulator_wi_4_0_2012.pdf), więc dziwna jest ta nieobecność na allegro... Bosch także jest fajny, ale przy podobnej cenie masz "jedynie" 1,3Ah, a u drugiego Niemca 1,5Ah. Gwarancja po 3 lata, ale w Metabo masz...