Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Blog przeczytałem, przystępnie wszystko przedstawione. Zainteresowała mnie wkrętarka Metabo, ale wersja "po lifcie". Szkoda że nie ma na allegro. Jest w ogóle gdzieś dostępna? Z tego wszystkiego zastanawiam sę jeszcze nad czymś innym - Boschem GSB 14,4-2 (lub wersja 12-voltowa). Dość wysoki moment, udar i tanie akumulatory, cena niecałe 500 zł, czyli dwie stówki zaoszczędzone na kolejną maszynkę. Tylko że NiCd i uchwyt 10mm... Czy efekt pamięci i samorozładowania bywa mocno...