Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Naczytałem się trochę o AEG, a ponieważ trafiła się okazja, kupiłem pomarańczową wkrętarkę. W sumie pierwszą tej marki, ale narzędzia znam dość dobrze - oprócz wkrętarki mam jeszcze mały młotek Milwaukee i wiertarkę udarową AEG. Być może strasznie się narażę, ale... nie uważam, żeby były to jakieś wyjątkowo solidne narzędzia. Mówię na podstawie doświadczeń z moim modelem (BS12G), z pewnością podstawową zaletą jest cena - zapłaciłem za nią nieco ponad 300 PLN,...