Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Ja kupiłam ostatnio pilarkę spalinową SP 36 Stiga, jak za takie pieniądze co za nią dałem to śmiga jak należy. Długo się nie zastanawiałem nad nią, bo dodatkowo była na nią promocja, więc żal nie brać.