Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Ludzie każdy sprzet firmowy jest ok jeśli go się przystosuje do potrzeb,i o niego dba ja mam od 1.5roku husqvarne 236e i już wycieła 80litrów paliwa zdarłem 5łancuchow i chodzi,raz była tylko na regulacij i tyle,tylko trzeba o sprzet dbać i mieć troche pojecia co się robi.,a tam z kolegą się zgadzam Ci pilarze nie mają pojecia o naprawie i serwisowaniu maszyn to są oczytani lajcy i nic wiecej.