Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Wszyscy chwalą husqvarne, mam odmienne zdanie. Posiadam model H136, piła kupiona w salonie firmowym, scina co roku dwa drzewa (to chyba nie za wiele) i co roku jakiś problem nie wspomnę o beznadziejnym smarowaniu łańcucha, które poprawnie działało tylko jak była nowa. Stanowczo odradzam tą firmę.