Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

jesli weszliśmy na temat forum pilarzy to większość z tych co tną niech zajmie się cięciem a nie naprawami lub doradzaniem sprzętu,oni nie mają pojęcia na temat serwisu i napraw pilarek,sam się nie raz przekonałem że wciskali ludziom to co nie miało pokrycia w rzeczywistości,w wiekszości postów jest tak namieszane nie na temat żeby się nie połapać o co chodzi,wracając do tematu to lepsza będzie Makita a nie chiński Oleomac