Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Jeśli chodzi o www.pilarz,net.pl to rzeczywiście ja też musiałem poczekać parę dni zanim zostałem zaakceptowany przez moderatora (spóbuj ponownie) ale warto bo tam piszą ludzie,którzy na co dzień pracują w lesie a także amatorzy.Tam często piszą,że te tańsze husqvarny to zabawki plastikowe,makity tańsze to też plastik.Jestem przekonany,że z tych 4-ech pilarek zawodowcy polecili by ci oleo-mac 350 ale też będą tacy,którzy kazali by sobie zafundować mocną,profesjonalną...