Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Sugeruję się też tym abym miał serwis na miejscu. W tej Makicie odstrasza mnie ten łańcuch 1,1. Oglądałem dziś w sklepie tego Oleo-Maca, jako jedyna z tych wymienionych przeze mnie ma 3 lata gwarancji i zdaje się że to włoska produkcja, poza tym gość ze sklepu za 700 zł by mi puścił i jeszcze dawał taczkę ogrodniczą gratis. Ale czy nie lepiej jak już daję 700 nie dołożyć 10 czy 20 zł i kupić Husqvarnę 236. Zapaleni pilarze z pilarz.net.pl pewnie by powiedzieli że Husq, bo z...