Zgłoszenie do moderacji

Re: Re: Tania pilarka spalinowa

Spróbuj zapytać się na www. pilarz.net.pl,gdzie wypowiadają się pilarze praktycy co do wyboru jednej z tych 4-ch pilarek jako najlepszej.
Próbowałem wcześniej 3 razy ale tam trzeba być zarejestrowanym, a mają coś skopcone i nie mogę się zarejestrować. Po rejestracji powinni przysłać maila z linkiem do aktywacji a minęło już kilka dni i nic nie przysłali więc lipa.