Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Weż sobie Makitę nie patrz na jakies śmieszne reklamy,mojemu wujkowi Oleomac rozsypał sie po pół roku,gwarancji nie uznali bo tak kombinowali żeby nikt nic nie wiedział co tak na prawdę sie stało i dla czego,do Makity masz wszystkie części a z Oleomakiem bywa różnie z tego co wiem ponadto jest ona robiona w Chinach i to z materiałów przeciętnej jakości