Zgłoszenie do moderacji

Re: Tania pilarka spalinowa

Polecam szczerze oleo-mac GS 350.Używam jej od 2-lat do przygotowywania opału i czasem ścinki drzew w ogrodzie.Zanim ją kupiłem u dealera przeczytałem wiele stron internetowych,reklam,forum pilarzy.Ma silnik zbudowany z dobrych materiałów,a karter aluminiowy, w przeciwieństwie do tych tanich husqvarna,partner,makita,które mają plastikowy.Pompka olejowa też z aluminium a więc te zębatki trwalsze. Moc 2,1KM największa z tych wymienionych.Uważam,że obecnie w cenie do 1000zł to najlepsza ...