Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Do celów amatorskich używam niebieskiego Boscha, Skil Masters, Makitę, Hitachi, Aeg, Kress, Sparky, Maktec. Mam także elektronarzędzia firm: Einhel, Perles, B&D i innych, których nazw w tej chwili nie pamiętam. Jak będzie taka potrzeba to kupię i Ryobi bo nie przejmuję się głupimi opiniami z tego forum.