Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Dario daj sobie spokój już, ja do celów amatorskich uzywam Milwaukee, AEG czy kressa, bo mnie stac i chce mieć narzędzia na długie lata uzytkowania. ALe niektóre osoby nie potrzebują takiego konfortu i dla nich jest między innymi Ryobi, które są dobrymi narzędziami amatorskimi a i większych pracach sprawują sie dobrze.