Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Dario70 odpowiem Ci tak. Jakby mój kuzyn potrzebował wkrętarki do celów zarobkowych to by sobie kupił sieciową. Na jego potrzeby ta jest wystarczająca.