Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Zadowolony jest bo wkreca sobie 2 srubki co 2 tygodnie hehehe,jakby przyszlo mu poslugiwac sie sprzetem do celow zarobkowych,to twoj kuzyn zdechl by z glodu hehehe,a slowem,to widze,ze ktos docenil moje posty,skoro chcialo mu sie kopiowac je i ulozyc calosc w piekna lekture!Pozdrawiam kolege za to!