Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Dario , tu nie chodzi o Twoja opinię , bo ona jest jak najbardziej do przyjęcia- chodzi o sposób jej wyrażenia. Dlatego ,że wyrażasz ja w sposób odrażająco chamski zebrałeś to co Ci się należy - tyle słów dezaprobaty,. Jednak nie wyciągasz z tego żadnych wniosków i nie będę tego komentował, bo znów dostałbyś jakiś"prezencik".... W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia i traktuj świat z uśmiechem, bo nikt nie jest twoim wrogiem.Nie obrażaj, a raczej pomagaj ludziom to Ci...