Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Witam panowie "fachowcy" i "biznesmeni", właśnie kupiłem dzisiaj wyrzynarkę CJS-180LM i przycinarkę rotacyjną CSS-1801 firmy RYOBI. Nie jestem "fachowcem" ani tym bardziej "biznesmenem", basenu na razie nie mam, ale mniejsza o to. Kiedyś będę miał byleby miał kto go podać. Kupiłem bo była dobra okazja, I pomyślałem sobie a wejdę na jakieś forum z FACHOWCAMI którzy potrafią obiektywnie ocenić, doradzić amatorowi. I czuję się taki malutki , jakbym zajechał maluszkiem na zlot dresów...