Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

kolego aeg ryobi milwaukee to jedna firma. właścicielem jest TTI. aeg jest dużo droższe, przeceniają tylko wyłącznie modele które zchodzą z lini produkcyjnych są wycofywane z powodu zamiany na nowsze modele. teraz zmieniają barwy i błękitne wersje wyprzedają. kress to nie wiem. einhell re po za klasowy. ( u nas w rankingu figuruje jako urządzenie pozaklasowe a niektóre wersje żólte jako wręcz niebezpieczne.) sprzedaje dla TTI w UK i wiem jak to wygląda od środka. Ps...