Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

A ja tam nie robie nic. czytam bo mi się nudzi. a tu nawet czegoś się można dowiedzieć. Jak się dęde chciał okaleczyć to sobie kupie jakąś maszyne. narazie podpuszczam brata i on e=wszystko remontuje na swój koszt i ze swoimi zabawkami przyłzi/ :) JEŁOP ;)