Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Tak tylko że za cenę solidnego Ryobi mogę mieć profesjonalnego AEG czy Kressa w tym samym LM. Apropo wyrzynarki, z Ryobi model bodajze 710W cena ok 400zł. mam 600W z AEG ciut drożej. A bardzo podobny Einhell Red o mocy 750W dostaniejsz za 250zł! A to spora róznica w cenie zwłaszcza dla majsterkowicza. Za 200zł masz wiertarke 500W z Ryobi, a za 230zł 500W z Kressa. Więc nie zawsze ich cena jest atrakcyjna.