Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

ja używam RYOBI już pięć lat. Wiadomo że nie jest to FESTOOL CZY DEWALT ale przy moich pracownikach to najlepsze rozwiązanie. Nie jest to takie dziadostwo jak EINHELL GRAPHIT czy SKIL a przedział cenowy ten sam. Kupuje w Welner Nowy Targ i jestem zadowolony. Z obsługi sprzętu i wogule. Mają dużo towaru i przynajmniej wiedzą co sprzedają. Jeśli jesteś majsterkowiczem i chcesz wiertarke do domu to ryobi wytrzyma kilka lat. Jest już dostępny nawet w Leroy Merlin. POZDRO