Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Witam, używam wkrętarki Ryobi od ponad 6 lat,przywiozłem z Niemiec. Wczoraj w Leroy-merlin kupiłem identyczną nową. Pracuję w Niemczech i Holandii przy wykończeniówce i wkrętarka pracuje niemal non stop, aczkolwiek jest to lekka praca- przeważnie karton-gipsy itp. Nie jest to może jakiś nie wiadomo jaki sprzęt,ale do zastosowań domowych, dla majsterkowiczów itp jest to ciekawa alternatywa dla innych "marketowych" narzędzi. Na potrzeby zwykłego majsterkowicza czy 3 osobowej firmy w...