Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Cześć Dario! Pisałeś kiedyś że możesz przesłać narzędzia z US. To Jeszcze aktualne? Tak na marginesie, nieźle sie ubawiłem czytając od początku dyskusję która zaczęła się od ryobi. Sam używam i ryobi i hilti i b&d - nie jestem profesjonalistą, ale o hilti mamy taki samo zdanie. Pozdrawiam