Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

przeczytajta se te watki najsamprzod a potem zastanowta sie wiela chceta wydac i w czym chceta ta wiertarka wiercic. napiszta potem ino nie tukej w ryobi roz jeszcze. Szrajbnij w ktoryms z tych watkow: http://www.narzedzia.com.pl/Forum/Pomóżcie-proszę-w-wyborze-wiertarki-14007.html#last www.narzedzia.com.pl/Forum/Prośba-o-pomoc-w-wyborze-wiertarki-do-około-300-zł-13727.html#last