Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Jednak wszyscy idioci nie wyjechali bo tym razem podszywają się pod mój nick. Powrotu do zdrowia życzę temu nieszczęśnikowi. To forum powinno być dla zarejstrowanych użytkowników z możliwością zadawania tylko pytań przez gości. Kiedyś miałem wkrętarkę Einhell Global i wysiadła w niej przekładnia a że naprawa była nieopłacalna to ją sprzedałem na części. Kuzyn ma wkrętarkę Ryobi lecz za wiele jej nie używa, więc narazie nie narzeka.