Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Ludzie,kupcie sobie jaki dobry sprzet ,a nie te chinskie barachla,jakies Eihell czy smieszne Ryobi i podniecacie sie tym jak maly Jasio nowa zabawka,szkoda mi was!