Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Ponieważ idioci wyjechali na wakacje może odświeżymy temat i znowu zaczną się dyskusje na temat elektronarzędzi Ryobi. Zastanawiałem się nad wyrzynarką tej firmy , ale kupiłem ostatecznie wyrób firmy Protool bo nie było jak pisać.