Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Kupilem se wiertarke Rayobi,czy ktos wie z was ile bateria wyczymuje??Chcem se jeszcze kupic wkrentarke i wyzynarke,czy ktos wie ile kosztuje i gdzie morzna kupic najtaniej w warszawie??Pochodze ze wsi,ale mom do Warszawy jakies 5 kilometrow.Morze wie ktos czy wysyla jakas firma wysylkowo z dostawom do chalupy??dzienkuje za pomoc,zegnam i pozdrawiam fanow elektronazedzi.