Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Kilka dni temu nabyłem z przeznaczeniem do prac domowych mały 4 V wkrętak RYOBI http://www.allegro.pl/item1074167180_u_nas_promocja_wkretarka_aku_wkretak_4v_lithium.html Trochę popracowałem i jestem nim zachwycony. Stosunkowo jak na te wymiary duża moc, długi czas pracy i wspaniały stabilny uchwyt do bitów. Jakość w stosunku do ceny rewelacyjna. Jestem przekonany, że do użytku domowego jest to bardzo przydatne narzędzie. Jeżeli ktoś posiada lub pracował takim wkrętakiem, to...