Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Dario, ja Ciebie nie poznalem od razu! No ale musisz to wybaczyć! Przeciez Ty wystepowałeś w serialu" Przystanek Alaska". Grałeś tam łosia!!!! Gagi widziałeś przecież to durne stworzenie które wyemigrowało do miasta, laziło bez celu..... Niestety Nasz Łoś z basenem.... pod łóżkiem i czterema samochodami ze szrotu też nie może znaleźc w życiu ( tak jak w filmie) swojego miejsca- wszędzie OBCY. No ale to uroda potwora z bagien , niedouczonego tłuka..... pozdrawiam Sławek