Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Widzę że ten przygłup już zaplatał się w swoich omamach-szkoda mi człowieka bo gdyby się leczył .......... Odpuście Panowie bo stara zasada mówi że jak będziesz wdawał się w dyskusję z pacanem to prędzej czy później sprowadzi Cię do swojego poziomu ! Niech gość popływa w swoim basenie,wypocznie,pooddycha świeżym powietrzem-może mu się poprawi ! Gagi-ten prawdziwy !