Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Nie Ty zacząłeś, ale i tak jesteś na przegranej pozycji. Czytam różne tematy z forum od dłuższego czasu i dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Ponieważ nie mam żadnego elektronarzędzia Ryobi to się nie wypowiadam na temat ich jakości tylko zbieram informacje. Zastanawiałem się nad zakupem, ale podobno serwis jest do bani.