Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Dario 1 Twoja pierwsza sugestia ,ze w Polsce jest drogo jest sluszna, ze Ryobi ma przeciatne narzedzi- to pewnie fakt, ale dalsze wypowiedzi świadcza tylko o Twojej pustocie Chcesz podkreślić tylko to ,ze sie poslugujesz dobrymi narzedziami, bo Ciebie na nie stać, że masz dobra prace- bo miałeś fart, bo mieszkasz w USA i to już jest Twoja największa mądrość. Pamiętaj Królom trąby krótko grają . Tutaj ludzie nie są ani leniwi, ani nie sa oszustami, natomiast pracuja i maja więcej...