Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Co do ilosci narzedzi to bym sie z toba niezgodzil,moglbym smialo otworzyc sklep,po za tym nie bede z toba dyskutowal o narzedziach ,o ktorych wiesz tyle co sie dowiesz z forum! Twj szwagier mial kiedys Dewolta, ateraz sie zachwyca Ryobi???buahahahahaha,nie rozsmieszaj mnie prosze! Czy widziales nawet na oczy Dewalt 24 Volt z mlotem udarowym???czy widziales Ridgid z auto shift???Czy pracowales kiedykolwiek z takimi narzedziami??? Kup sobie 20 Ryobi i powodzenia
Dewolta nigdy...