Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Nie no hahahaha,ale mam tu ubaw! Szwagier dostal badziew od Rybi ic hwali sobie hahaha,jakbys mu dal wiertarke Dewalt ,albo Ridgid to szwagier pewnie by zwariowal z radosci hahahahah i dostalby swira! Jak mozna ten szajs podziwiac??Ludzie:Ryobi czy B&D to badziew dla amatorow,dobre do przykrecenia srubki raz na tydzien,ale nie dla profesjonalisty!
Wiesz mistrzu ciętej riposty-tak się jakoś głupio składa że szwagier ma od lat firmę zajmującą się dociepleniami...