Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Wiem doskonale jak jest w Stanach. Prawo do dodawania towaru zostało ustanowione dla uczciwych obywateli, a nie dla kombinatorów, którzy wizerunek Polaków tak szargają. Ty też na pewno się dziwisz, że nadal obowiązują dla nas wizy. Wstyd mi za takich rodaków.