Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Wlasnie jest to Forum o marce Ryobi,wiec sie wypowiadam i pomagam innym niezdecydowanym,i informuje ,ze Ryobi to szjas i badziew. Nie raz mialem okazje widziec amatorow jak mecza sie z tym badziewiem probujac prztykrecic pare plyt cementowych do podloza z plyt drewnianych i mialem niezla polewe.Moim sprzetem zrobilbym to 3 razy szybciej,nie mowie juz jak im sie te wiertary nagrzewaly ahahaa.Jest to forum o Ryobi ,wiec kazdy sie moze tu wypowiedziec i ja to jak najbardziej robie!Jak masz jakies zale to...