Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Wielce Szanowny Gościu DARIO 70 profesjonalisto. To jest Forum o marce RYOBI. Jeżeli pracowałeś tymi narzędziami, to napisz jak zachowują się w stosunku do innych w tej samej grupie i za podobną cenę. To Forum jest dla profesjonalistów i amatorów. Dla Ciebie liczą się tylko trzy renomowane marki, a inne to badziewie. To Forum nie dla Ciebie, więc zejdź z niego i daj malutkim podyskutować.