Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Witam wszystkich . "a szwagier mówi że lepszej nigdy nie miał" mam pytanko a ile szwagier wiertarek uzywal wczesniej? Bo to dosc istotne przy oocenie narzedzi. Co do ryobi to ceny maja dosc atrakcyjne niestety nie uzywalem ich wiec nie wiem czy sa warte kupna choc pewnie do domu powinny wystarczyc. pozdro