Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Jeszcze małe OT. Tak na marginesie -Hilti stawało kiedyś do konkursu na dostawę elektronarzędzi do jednego z największych Polskich koncernów górniczych i przegrało z kretesem z marką KRESS. Nie przegrało tylko cenami ale były prowadzone badania porównawcze i okazało się droższe Hilti wytrzymuje tyle samo albo i czasem mniej jak KRESS. Podobna sytuacja była była ponoć w Rosji w przypadku dostarczania maszyn dla Gaspromu. Hilti to dobre profesjonalne narzedzia ale ich cena marketingowo...