Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Witam kolegów. Wróćmy do głównego tematu Forum i podzielmy się naszymi uwagami na temat narzędzi RYOBI. Ta marka jest wciąż mało popularna w Polsce. Chciałbym dowiedzieć się jak klasyfikujecie te narzędzia w kategoriach profesjonalne i do użytku domowego. Pracowałem różnymi, a tymi jeszcze nie i nie wiem czy warto w nie inwestować. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.