Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Haha Dario jesteś największym komikiem tutaj.. Bo ty na budowie używasz Hilti to jest spec:D, chyba od gry w bierki! Nic dziwnego że trzeba się wstydzić polaków na zachodzie, Człowiek potrzymał troche drogie narzędzie w rękach i od razu pozjadał wszystkie rozumy, baa co więce dostał takie pychy w sobie , że każdy kto pracuje na na tańszych narzędziach jest biedakiem i amatorem.... Żenada jednym słowem.........