Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Czytam i sie dziwię1 Myslę ,że Dario wypisuje negatywne opinie o Antku i Franku z Polski tylko dlatego zeby zdenerwować JK , lub uderzyla mu do łepetyny wielkoamerykańska wyższość nad innymi narodami .Dario na polskich budowach znajdziesz więcej dobrych narzedzi niż myślisz, wlaśnie ten pogardzany przez Ciebie ziomek Antek, franek używa narzędzi o których kantrybolek może pomarzyć! Ale to nie jest powodem do dumy tylko to co się tymi narzędziami robi. Jednak ciagle masz rację ,ze w...