Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Czy ty jestes normalny??Maki ta ma 30% rynku,taka samo jak ja jestem ksiedzem hahaha,po za tym juz ci pisalem kilka razy,ze Hilti ma dobre narzedzia tylko do prac przy betonie,jak wiercenia ciecia czy kucia!Do iinych prac uzywam tylko Ridgid,nie jestem majsterkowiczem,a posiadaczem sredniej firmy i eksploatuje bardzo mocno te narzedzia i sa wciaz w swietnej kondycji!Sam pisales ,ze kupiles sobie Topex jakby nie wiadomo co to mialo byc!Zdrowy???