Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

I jak juz pisalem wyzej,kiedys dalem swoim chlopaoam pare mlotow Hilti i ze 2 mlotyu od Bosha,ci od Bosha musieli czekac ,bo tak im sie te badziewia grzaly,a tymczasem Hilti byly tylko lekko cieple! Makita??Kiedys sprobowalem 1 egzemplarz i chlopak przyniosl mi mlot z powrotem,caly w oleju,po prostu wyciekl,a sprzet sie przegrzal! Takze nie mow ,ze Hilti jest przeceniona firma,bo uwierz mi,ze zrobilem tysiace prac,przetestowalem dziesiatki narzedzi i wiem juz jak aFirma jest dobra do danej czynnosci!