Zgłoszenie do moderacji

Re: Ryobi

Chlopcze,gdyby ci pszyszlo zburzyc z 2 scian z cegly czy skuc tysiace plytek z podlogi twoim Topexem to pewnie bys to robil ze 4 lata zuzywaja z 50 takich mlotow jak ma Topex!Ty chwalisz ta firme ,a ja poczytalem sobie dane np Wkretarka akumulatorowa hahahaha zalosne,bateria laduje sie 1 godzine,i pisza,ze to wystarczy ,zeby korzystac z 1 baterii dopoki ta druga sie naladuje!Uwierz mi kolego,ze nie zarobilbys na chleb tutaj w USA takim szajsem!Dodam ci tylko,ze moj Ridgid laduje sie od 10-15 minut...